DIY: School Workbooks

22. srpna 2014 v 11:23 | Vivi |  Tips & Advices

Taky už vás štve, jak má každej člověk ve třídě úplně stejnej sešit jako vy? To je přece NUDA! Pojďme si je trošku vyšperkovat. Levně, rychle ale hlavně ORIGININÁLNĚ. Přichystala jsem pro vás 3 mé nápady! Věci které budete potřebovat na vyrábení sešitu, má asi každej doma. Tak pojďme na to!


1) Proužkovaný (Adidosový :D) sešit
Připraváme si sešit, obal na sešit, barevné papíry, fixy, nůžky a lepidlo. Sešit si obalíme a za něj ještě dáme (barevný) papír. Pak ho ještě vodorovně přehnem na půl na pravou stranu, aby se nám lépe psalo. Na hlavní stránku nahoru na papír si napište fixem název předmětu. Pak si vyberte jiný barevný papír, který se hodí k fixu. A vystřihněte z něj tři proužky. Potom vodorovně pod název proužky přilepte lepidlem a ustřihněte je tam kde přečuhují. Pod ně napište své jméno. Jako poslední nasaďte obal. A už se můžete chlubit ve škole svým značkovým sešitem od Adidasu :D.
2) Popsaný blok
Poslední 2 návody budou opravdu jednoduchý. Na tento si připravíme zase sešit, lepidlo, nůžky a nějakej módni časopis. Z časopisu si vystřihneme různá slova, například z nadpisu. A celej sešit potom polepíme vysřiženýma slovama. A woalááá... Máme tu krásnej popsanej blok, kam si můžete psát například poznámky do školy :)


3) Vytisklý obal na sešit
Poslední návod je spíš pro lidi, který nemají moc sebevědomí a a myslí si, že neumí nic vyrábět nebo tvořit. Na internetu si vybereme obrázek, který si potom stáhnem. Otevřem si Word, stránku dáme na šířku a doprostřed si dáme černou čáru. Pak přidáme obrázek, který si můžeme upravit nebo ne. A dáme ho trochu výš, aby jsme dole měly bílej pruh. Na levou stranu na bílej pruh dáme ovál. Potom si list vytisknem dáme na sešit a na to ještě obal. Do oválu napíšeme jméno předmětu . A je to! :)

Doufám, že se vám článek líbil :). Dneska jedu do Chorvatska, tak by mě zajímalo jestli chcete, abych natáčela nějaký videa. Nebo abych jenom něco napsala na blog z Chorvatska? Dále mi napište jestli nejsem jediná, kdo se těší do školy. Já nevim, ale doma je strašná nuda. :D Ahoj :)

Vivi
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se vám náš nový blog?? :)

Jasně ;) 60% (9)
Jde to, ale ještě zapracujte 40% (6)
Ne, nelíbí 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama