Mašle

1. října 2014 v 19:03 | Vivi |  Fashion

Ahoj! Je tu první říjnovej den a první říjnovej článek v roce 2014!! :D Uvařte si čaj, kakao nebo čokoládu, zachumlejte se do deky a pomalu si čtěte a užívejte tento článek. O čem tedy dnes bude? Bude o mašlích, jak je vidím já, co to je, nápady na účesy, které s nimi můžete nosit do školy a chci přidat i nějakou inspiraci na outfity (samozřejmě že zas s mašlema). Tak se vrhnem teda na článek!

Tento rok se mašle staly velice populární, hlavně v Anglii a u anglických i amerických youtuberek. Je to vlastně mašle, která má vzadu připnutou buď to gumičku, skřipec a nebo sponku. S pomocí těchto "blbůstek" vzádu si je ve vlasech můžete připnout a vytvořit vhodný účes. Prodávají se v mnoha barvách a provedeních, ať už maličký kytičkovaný až po velké kožené "obry" :D. Tento trend si oblíbila hlavně mladá generace (teda aspoň myslím, ještě jsem neviděla stařenu s mašlí na hlavě :D). A kde je koupíte? Asi nejvíc si vyberete v Claire´s a dalších bižutériích a potom obchody jako jsou například H&M a další.

Mě osobně se to zdá jako báječný doplněk, ale musí se to správně sladit s oblečením a zvolit vhodný účes! Tím zase nechci říct, že to musíte nosit tak a ták. A tady je několik mých nápadů :).

1) 1. účes je strašně jednoduchej a zvládné ho i tříletý dítě. No, vlastně všechny účesy budou hlavně jednoduchý a obyčejný. Nic EXTRA moc nečekejte. Ale v jednoduchosti je krása ne? Jako první si na hlavě vytvořte rovnou pěšinku. Potom vemte pramen vlasů, tak aby byl co nejblíže začátku pěšinky na levé straně. Z něho si upleťte běžný copánek a zavažte ho malou nenápadnou gumičkou. To samé udělejte na pravé straně. No a jako poslední oba copánky vemte a vzádu je spojte mašlí. Pak je to na vás jestli si gumičky necháte a nebo je odstraníte :).


2) Druhý účes je možná pro někoho lehčí než předchozí, ale pro někoho je těžší. Začnete tím, že si hřebenem uděláme jakoby culík (ALE NEZAVAZUJEM, JEN DRŽÍME RUKOU!!). Potom ho ale trošku pošoupnem, aby byl blíž k levému nebo pravému uchu, jednoduše řečeno prostě na straně hlavy :D. A už teď to někomu může dělat potíže! Hřebenem účes uhladíme, a potom i rukou (hlavně vzádu). Chcete totiž udělat dokonalej finish s tím, aby nikde žádnej vlas nevyčuhoval. Potom to zavážeme na těsno gumičkou, aby nám účes nespadl během dne. A u stran poté trochu víc povolíme , aby hotovej look nevypadal moc ulízaně.


3)Tenhle účes mám ze všech nejradši. Přijde mi opravdu roztomilý :33 :D. Tak se do toho zase pustíme. Jako základ si uděláme zase obyčejný vysoký culík. Nezapomínáme vlasy zase uhladit ze zádu, protože by to potom nevypadalo moc dobře. Poté si z toho culíku uděláme takovej volnější copánek, který potom omotáme kolem hlavy a připneme pinetkou (tak aby nebyla vidět) A přidáme mašli. A je to!


Všehcny účesy se spíš hodí do školy, takže bych s nima do divadla raděj nechodila :D

Ale ty co nemají mašle nezoufejte! Stačí když si je z obyčejné stuhy vyrobíte :)).

A to bylo v tomhle článku všechno. Chtěla jsem udělat i nápady na outfity, ale článek by byl moc dlouhý. Takže jestli chcete druhou část mašlí, tak mi určitě napiště dolů. A poté mi napiště, co si myslíte o mašlích vy a který účes se vám líbí nejvíc 1, 2 nebo 3.

Papapa

Vaše Vivi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama