Co je v mé kabelce?

3. listopadu 2014 v 16:24 | Vivi |  Fashion
Ahoooj! Zdravím vás u dalšího článku. Doufám, že jste se na něj těšili stějně jako já :). Dnes bych vám chtěla ukázat, co nosím ve své kabelce! Tak jdeme na to!


1) KABELKA
Jako první vás asi bude zajímat moje kabelka, o který už jsem se už zmiňovala v BOTBičku za říjen. Kde jsem popisovala, to jak se nenávidím za to, že ji nenosím. Beru jí tedy hlavně pravidelně do hudební školy, často i do centra a dokonce i restaurací. A můžu vám tedy říct, že je opravdu dokonalá a jsem s ní maximálně spokojená. Velikostně je tak akorát a vejdou se do ní i papíry ve formátu A4. Jak můžete vidět na obrázku, je tedy černá se zlatými detaily, jako je například zip a nožky ze zdola kabelky. Je vyrobená nejspíš z umělé kůže.2) BRÝLE
A teď už se opravdu vrhnem na téma "Co je v mé kabelce". Jako první jsou to určitě moje dioptrické brýle, které mám na dálku. Koupíte je snad skoro VŠUDE! Protože asi po dvou týdnech, co jsem je dostala, je měli ve třídě dvě holky -.-. Ani nevíte jak jsem byla naštvaná! A nosím je v pleťovým pouzdru s kytičkama z C&A :33 :D.

3) BALZÁM
Ten mám v kabelce málokdy. A většinou, když mám hodně popraskané a suché rty, hlavně na podzim a zimu. Teď jsem si docela oblíbila repair od Garnieru!

4) KRÉM NA RUCE
A stejně jako mám suché rty, tak mám i suché ruce. Dřív jsem se o můj stav pokožky na rukou moc nezabývala. Ale jednou mi mamka přinesla krém od Balei s vůní lesních plodů a od té doby si mažu ruce skoro pořád. A ta vůůůůně! Teď mám krásně hebké ručičky! :D Bohužel je to limitovaná edice :((((

5) DEODORANT x VOŇAVKA
Teď spíše nosím voňavku než deodorant s názvem Sexy darling od Kylie Minogue. Mě zas uchvátila ta vůně, která je taková kořeněná, což mám ráda. Jediný mínus je, že vůně po chvíli vyprchá. Deodorant od Adidasu ( Get Ready! ) je už prostě taková samozřejmost, ale nenadchnul mě.

6) PENĚŽNKA
Tu kterou mám je černá a naprosto obyčejná. Prostě zase běžná věc, kterou najdete v každé kabelce.

7) PENÁLEK
Tohle vám bude připadat jako zbytečnost, ale pro mě je to docela dost důležitá věc! Jak už jsem zmiňovala chodím do hudební školy, a když si něco potřebuju zapsat do not tužkou, tak v kabelce hrabu hodinu. Znáte to? :D Ale když mám tento penálek, tak ho najdu hned, a nehledám tužky hodinu.


8) DESKY A PAPÍRY
A je tu pár posledních věcí! Dále určitě nosím noty, texty a papíry, které si dávám do těchto průhledných desek, aby se mi papíry nezmačkaly a nezničily.

9) DEŠTNÍK
Sluníčko se teď obejví málokdy a většinou je jen zataženo nebo prší. Proto je dobrý si vzít deštník, když venku prší a nebo když to říkají ve zprávách o počasí meteorologové, které teď sleduji docela často.

Zapomněla jsem ještě na telefon a klíče, ale to snad zmiňovat ani nemusím :(

A to je všechno! Dolů mi určitě napiště, co zvláštního nosíte vy ve své kabelce!
Papapa

Vaše ViVi!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama