Informačka

24. listopadu 2014 v 18:09 | Vivi&Ely |  Happy Life
Ahojky! Dneska tu pro vás máme takový článek nečlánek... Je tu totiž naše první informačka v životě!!! A ani nevíte, jak jsme se na ní těšily.... :P
Jako první, co už se vlastně změnilo - to jste už asi zaregistrovali - je změna termínů, kdy přidáváme články. Takže články budeme přidávat pravidelně nejmíň dvakrát do týdne a to pravděpodobně v pondělí, středu a pátek. Obvykle to bude tak, že v pondělí přidává Vivi a ve středu Ely, ale v poslední době se to bude střídat.
Tím se dostáváme k druhému bodu a to Vánoční edice, která bude probíhat od 1.adventní neděle. (Taky se tak strašně těšíte na Vánoce :OO.)
Potom tu máme takový malý předvánoční dáreček, kterým je nový design. Zatím prozradíme, že je černobílý a Vivi se s ním dělala celé 2 dny. Také se na něj můžete těšit už na příští pondělí.
Další novinkou je to, že pro vás píšeme články už přes půl roku!!!! A snažíme se vytrvat i dál. Dohromady jsme napsaly 35 článků, z nichž nejdiskuvanější je ten o Babble láhvi. Je pro nás strašně moc těžké, když děláme na článku několik dnů (někdy i týdnů) a oni zůstávají bez jediného ohlasu. Proto doufáme, že budete komentovat více a už se těšíme :)))).
Na závěr vám tedy pokládáme několik otázek. Jako první by nás zajímalo, co byste si přáli za články. Můžete nám to napsat dolů do komentů. Pro ty, co nevědí, tam máme připravenou i anketu..
Samozřejmě budeme rády, když se nás zeptáte i na nějakou otázku, která vás prostě jen zajímá. ;)


S pozdravem
Vivi & Ely
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Do jaké rubriky, byste chtěli, abychom přidávaly více článků?

Recenze 37.5% (3)
Outfits 12.5% (1)
Tips & Advices 0% (0)
Fashion 25% (2)
Wishlists & Fashionlists 12.5% (1)
Happy Life 12.5% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama