Prosinec 2014

Christmas - Výzdoba mého pokoje

12. prosince 2014 v 20:20 | Ely |  Tips & Advices
Dnešní článek bude o vánoční výzdobě v mém pokoji. Vánoce se nám totiž blíží v neúnosně rychlém tempu a jestli ještě doma žádnou výzdobu nemáte, troufám si říct, že je načase!!!


Musím se přiznat, že má letošní výzdoba je asi největší, co jsem kdy měla. A to když je venku ještě denní světlo, tak to ani moc není poznat, že se jedná o vánoční výzdobu. Jak už ste se v předešlých vánočních článcích mohli dočíst, mám malý odpor k těm přeplácaným vánočním kýčům, takže se má výzdoba odráží i od toho.
Myslím si, že kouzlo vánoční výzdoby, nejen u mě v pokoji, je, když je pořádně vygruntováno - je vytřeno a utřený prach a na ustlané posteli leží vypucovaný milovaný domácí mazlíček, a za 2. když se všechno tradičně blyští, třpytí, svítí a bliká.

Ještě než začnete svůj pokoj parádit, vymyslete si, do jaké barvy (eventuelně - do jakých barev) to všechno budete ladit. Někdo má rád typicky vánoční barvy, jako červená, zelená, atd. .. Mně se líbí, když jsou barvy laděny tak, aby se to do pokoje hodilo.
Já jsem si třeba s výběrem barvy dlouho lámala hlavu, protože mám pokoj vymalován do naprosto letních barev, takže jsem z počátku nevěděla, jakou použít. Nakonec zvítězila nádherná třpytivá zlatá a hrozně se sem hodí.


Teď už si můžete prohlédnout fotky z mého pokojíku. Po celém pokoji jsem si různě položila zlaté hvězdičky a abych nemusela uklízet své oblíbené vázičky s mušlemi, naskládala jsem nejmenší hvězdičky i do nich. Víc třpytu - víc Vánoc... :D


Na nočním stolku mám světýlkoidní zlatý stromeček, který mám většinou celou noc rozsvícený. Musím říct, že to je nádherná podívaná, když si jen tak sednu na postel a všechno tam tak krásně svítí.


Nesvítí mi jen stromeček, ale ozdobila jsem si světýlky i (jak to říct :)))) takový můj oddělovací průchod od relaxační části a pracovní části. Na celé výzdobě to je asi to nejhezčí a nejpůsobivější. Světýlka jsou z Lidlu, takže dobrá cena a ještě to jsou LEDky.
Je to opravdu kouzelné, když po večerech píšu úkoly, nebo články a svítím si jen těmihle světýlky. Najednou se hned cítím víc v pohodě a klidu a samozřejmě se začnu mnohem víc těšit na Vánoce, které jsou za dveřmi.


Světýlka jsem obmotala okolo tyče u stropu a také okolo mé nástěnky. Na nástěnku jsem přišpendlila nápis Let it snow a pověsila dva zlaté sobíky, které jsem si naprosto zamilovala. Jsou prostě boží! <3


Jako poslední jsem dala do velké vázy různé vánoční zlaté ozdobičky, aby nebyla moje deska na skříni jen tak prázdná. No myslím, že se docela povedlo. ;)

Tak co? Přestaňte čučet do počítače a televize a jděte svůj pokoj nablýskat do vánoční pohody! Doufám, že vás článek alespoň trochu inspiroval. Čus!

Ely

Předcházející články z letošní Vánoční Edice:

CHRISTMAS - Christmas Wishlist by Ely

8. prosince 2014 v 16:31 | Ely |  Wishlists & Fashionlists
Je tu pondělí a my jsme včera znovu pocítili tu nádhernou vůni zapálených svíček na adventním věnci. Dvě neděle za námi a dvě na nás ještě teprve čekají. Nevím jak vy, ale já už se na Vánoce strašně těším a jsem na ně perfektně naladěná. Dneska bych se vám ráda pochlubila s tím, co si k těm Vánocům vlastně přeji.


1,3) Když to tak vezmu, tak si úplně nejvíc ze všeho přeji oblečení od Niku. Pro mnoho lidí to je zcela nepotřebná věc, ale já ho rozhodně unosím. 1) Jako první si teda přeju tuhletu sportovní podprsenku, která se mi líbí díky tomu, že se mi bude hodit k různému sportovnímu oblečení, které už mám. 3) A jako další jsem si vybrala dvoje legíny. Jedny dlouhé a tak nějak i na obyčejné nošení a jedny tříčtvrteční - a ta barva je úplně boží :3 ZBOŽŇUJU JE!!!
Ty první, dlouhé, jsou takové žíhané - na téhle fotce ta barva nejde moc rozeznat, tak upřesňuji - modrofialové. Tříčtvrteční jsou úplně božsky sytě fialové a pásek se značkou Nike je svítivě oranžovorůžový...

2) Jedna z věcí, která se mi líbí už dlouho je tahleta Nude rtěnka. Neříkám, že bych ji nějak zvlášť potřebovala. Spíš se mi prostě jenom líbí. :) Ani nějak nepreferuji zrovna M·A·C. Prostě jen nenápadná Nude rtěnka.

4) Dál se mi v poslední době hrozně líbí kšandy. Kšandy jsou prostě strašně originální doplněk.
Líbí se mi na nich ten návrat zpět a přitom to je moderní! Sním o nich už docela dlouho. Vždycky si třeba představuji k jakému outfitu by se mi hodily. :D Přála bych si asi, nekomplikovaně, černé nebo nějaké neutrálnější, aby se hodily k co nejvíce oblečení.

5) Další věcí na cvičení jsou boty. Tyhle boty se používají právě na aerobik. Jsou od Reeboku a jsou v novějším provedení. Dříve se totiž začalo s obyčejnými kotníčkovými, které vlastním já, ale teď jsou víc oblíbené tyhlety. Jsou obecně menší, takže i lehčí, a mně se i líbějí víc. Takže Ježíšku, čteš si to?!! :))))

6) Jako další a poslední si přeji nějaký náhrdelník. Chtělo by to nějaký výraznější, větší, aby se nedal přehlédnout, ale stejně tak i decentní, tak aby se ke mně prostě hodil. Líbí se mi jich po krámech docela dost, takže nemám žádný konkrétně vybraný. Ale teď se mi hodně začínají líbit pozlacené šperky, nebo takové ty měděné/bronzové, takže kdyby byl takový, tak jsem maximálně šťastná a spokojená. :)

Takže to by bylo vše k tomu, co si tak nějak přeji od Ježíška pod stromečkem. Doufám, že se vám článek líbil a že vás nabyl pozitivní energií, protože o to mi právě šlo. Jestli se mi to povedlo, tak mi to můžete napsat dolů do komentářů, protože to udělá šťastnou zase mě. Taky mi klidně napište, co si nejvíc k Vánocům přejete vy!!!

Zdraví Ely <3

Předcházející články z letošní Vánoční Edice:
Christmas - Vánoční kecací článek

5. prosince 2014 v 17:51 | Vivi |  Happy Life
Ahoj,
dnes máme 5. prosince, což znamená, že tu je další článek z vánoční edice. Dnes jsem měla napsat nějaké návody na vánoční dekoraci. Rozhodla jsem se ale, že toto bude spíš jen kecací článek, protože mi připadá, že všechny DIY jsou naprosto stejné, a když už někdo něco originálního vymyslí, tak to už někde je. Na DIY jsem to měla všechno, už vymyšlené dokonce i vyfocené. Snažila jsem se být originální a tak jsem se nedívala ani na žádné blogy. Jednou jsem se, ale koukla na video jedné anglické youtuberky, když už jsem byla u 3. věci, kterou měla stejnou, rozčíleně jsem zavřela notebook a nechala to plavat. Myslím, že by to nemělo cenu takový to článek vydávat, když se na toto můžete kouknout kdekoliv jinde na internetu.

(ODKAZ ZDE)

Toto letí.... Mikuláš, už je tady a tak se den za dnem pomalu přibližují Vánoce. Opravdu POMALU?? Já jsem si snad ani nevšimla, že je prosinec! Mrzí mě, že si tento čas nemohu užít, tak jak bych chtěla. S mojí oblíbenou knížkou, zapálenýma svíčkama s vůní skořice a rozsvíceným malým vánočním stromkem, který stojí na nočním stolku. Prostě v pohodě a klidu. Před rokem jsem se, tak těšila na dárky a na pálení krásně vonících františek, tak že jsem se v říjnu dívala na vánoční filmy. Dnes na to nemám ani chvilku čas :(.

Už máte vyzdobený pokoj? Já už ano, spoustu věcí jsem si vyrobila sama. A co vy? Kupujete si radši dekoraci nebo ji od srdce rádi vyrábíte? Našla jsem na internetu menší inspiraci.

(ODKAZ ZDE)

Není to boží? Škoda jen, že nemám pokojíček sladěný do červené barvy :(. Hned bych si to udělala stejný. Krásné prostěradlo a ten červený přehoz.... Já nemám slov.

Včera jsme s Ely měly ve škole vaření, a náš úkol byl upíct rohlíčky. Ano, bylo to moje 1. cukroví, které jsem skoro sama upekla a udělala a ANO, jak jste asi určitě tušili, dopadlo to katastrofálně. Podle mě to, ale nebylo tak hrozné, jak všichni říkají :D. Pravda ovšem je, že jsem to trošililililinku spálily a moje rohlíčky vypadaly jako slimáci :D. Každopádně výhoda těchto rohlíčků byla, že jste je nemuseli kousat, protože se v ústech hned rozpadali, takže se náš výrobek určitě hodil pro bezzbubé babičky! :D


(ODKAZ ZDE)

Dnes má člověk opravdu málo času a k tomu ještě ten vánoční stres, no hrůza. Nikdo se nezastaví jen tak na náměstíčku a neraduje se a z toho, že sněží a neobdivuje tu vánoční dekoraci kolem (no, doufám, že nejsem jediný blázen :D). Jedno z mých obrovských přání je, aby na Štědrý den sněžilo, a aby jsme si ho všichni v pohodě užili. Každý si ho užívá ale jinak. Mnoha lidí jsem se ptala, co tak na Štědrý den dělá. Polovina mi odpověděla, tak že jsou na počítači a brouzdají na netu, což mi přijde dost .... No prostě na to nemám slovo. Člověk by si měl Vánoce užít pořádně s rodinou, protože od toho jsou, ať u pečení cukroví, procházce, zpívání koled, hraní deskových her, zdobení stromečku, vyprávění zábavných historek... Existuje tolik věcí, ale někteří lidé skončí tak, že si budou chatovat se svým BFF na Facebooku. LIDI VZPAMATUJTE SE!


(ODKAZ ZDE)

Doufám, že se vám článek líbil a že nejste smutní, že DIY nebylo :(.

Vaše Vivi

XMAS - Christmas Wishlist by Vivi

1. prosince 2014 v 19:30 | Vivi |  Wishlists & Fashionlists
Máme tu první vánoční článek. A tím článkem je My Christmas Wishlist neboli Co si přeju k Ježichovi :D. Dofám, že už se všichni těšite a JDEME NA TO!


1) Určitě jste už slyšeli o známém spisovateli Johnu Greenovi. Napsal například knížku Hvězdy nám nepřály, která byla i zfilmovaná nebo Hledání Aljašky. Všichni mi říkají, že si mám tyto dvě knížky 100% přečíst, protože jsou úžasný, a že nikdy nikdo nic lepšího nečetl.
Osobně bych si víc přála tu druhou knížku. Hvězdy nám nepřály jsem už viděla v kině a moc mě příběh nezaujal, ikdyž to bylo dojemný. To se musí nechat. Hledání Aljašky, knížku kterou si moc moc moc tedy přeju, je strhující vyprávění o dospívání a hledání sama sebe.

2) Mé druhé přání jsou šaty na koncerty, protože jak někteří ví, hraju na klávesy a přes rok mám okolo 10 koncertů, většina se koná hlavně od prosince do února. V prosinci mě čeká několik vánočních koncertů, takže to bude zase MASO! :D Chtěla bych spíš nějaké černé nebo prostě tmavé, každopádně bezpochyby se hodí i někam jinam do společnosti. Takže je určitě využiju.

3) Tangle teezer je profesionální hřeben, který je doporučován předními vlasovými stylisty. Během chvíle rozčesá i ty nejzasuchanější vlasy bez bolestivého trhání, jak mokré tak i suché. Hodí se pro všechny typy vlasů. A proč po něm tak toužím? Odpověď je jednoduchá, potřebuju nový hřeben :D.

4) Mé největší přání z tohoto wishlistu, které jste už určitě poznali, jeeeeee IPAD! Chci ho především kvůli škole, abych si mohla rychle najít nějaké informace, když budu dělat úkoly a také kvůli blogu. Abych mezitím co pojedu tramvají ze školy mohla psát na tabletu různé články a tak. Bude se mi hodit jistě i na vysoké (když se tam dostanu :D) a samozřejmě na takové blbůstky, jako jsou hry a tááákk :D....

5) Protože se mi předělává pokojíček, přeju si do něj nějaké nové věci, hlavně krabice a pořadače do skříní. Dnes se mi bude přidělávat na zeď telka, takže se už nemůžu dočkat. Asi na ní budu celej den civět :D. Každopádně jestli máte zájem mohla bych na nějaké téma o pokojíčku napsat nějaký článek, každopádně nevím, jestli byste o toto měli zájem, kdyžtak mi napište dolů.

A to bylo VŠE! Dolů mi napište, co si přejete vy k Vánocům :)).

Vaše Vivi