Christmas - Vánoční kecací článek

5. prosince 2014 v 17:51 | Vivi |  Happy Life
Ahoj,
dnes máme 5. prosince, což znamená, že tu je další článek z vánoční edice. Dnes jsem měla napsat nějaké návody na vánoční dekoraci. Rozhodla jsem se ale, že toto bude spíš jen kecací článek, protože mi připadá, že všechny DIY jsou naprosto stejné, a když už někdo něco originálního vymyslí, tak to už někde je. Na DIY jsem to měla všechno, už vymyšlené dokonce i vyfocené. Snažila jsem se být originální a tak jsem se nedívala ani na žádné blogy. Jednou jsem se, ale koukla na video jedné anglické youtuberky, když už jsem byla u 3. věci, kterou měla stejnou, rozčíleně jsem zavřela notebook a nechala to plavat. Myslím, že by to nemělo cenu takový to článek vydávat, když se na toto můžete kouknout kdekoliv jinde na internetu.

(ODKAZ ZDE)

Toto letí.... Mikuláš, už je tady a tak se den za dnem pomalu přibližují Vánoce. Opravdu POMALU?? Já jsem si snad ani nevšimla, že je prosinec! Mrzí mě, že si tento čas nemohu užít, tak jak bych chtěla. S mojí oblíbenou knížkou, zapálenýma svíčkama s vůní skořice a rozsvíceným malým vánočním stromkem, který stojí na nočním stolku. Prostě v pohodě a klidu. Před rokem jsem se, tak těšila na dárky a na pálení krásně vonících františek, tak že jsem se v říjnu dívala na vánoční filmy. Dnes na to nemám ani chvilku čas :(.

Už máte vyzdobený pokoj? Já už ano, spoustu věcí jsem si vyrobila sama. A co vy? Kupujete si radši dekoraci nebo ji od srdce rádi vyrábíte? Našla jsem na internetu menší inspiraci.

(ODKAZ ZDE)

Není to boží? Škoda jen, že nemám pokojíček sladěný do červené barvy :(. Hned bych si to udělala stejný. Krásné prostěradlo a ten červený přehoz.... Já nemám slov.

Včera jsme s Ely měly ve škole vaření, a náš úkol byl upíct rohlíčky. Ano, bylo to moje 1. cukroví, které jsem skoro sama upekla a udělala a ANO, jak jste asi určitě tušili, dopadlo to katastrofálně. Podle mě to, ale nebylo tak hrozné, jak všichni říkají :D. Pravda ovšem je, že jsem to trošililililinku spálily a moje rohlíčky vypadaly jako slimáci :D. Každopádně výhoda těchto rohlíčků byla, že jste je nemuseli kousat, protože se v ústech hned rozpadali, takže se náš výrobek určitě hodil pro bezzbubé babičky! :D


(ODKAZ ZDE)

Dnes má člověk opravdu málo času a k tomu ještě ten vánoční stres, no hrůza. Nikdo se nezastaví jen tak na náměstíčku a neraduje se a z toho, že sněží a neobdivuje tu vánoční dekoraci kolem (no, doufám, že nejsem jediný blázen :D). Jedno z mých obrovských přání je, aby na Štědrý den sněžilo, a aby jsme si ho všichni v pohodě užili. Každý si ho užívá ale jinak. Mnoha lidí jsem se ptala, co tak na Štědrý den dělá. Polovina mi odpověděla, tak že jsou na počítači a brouzdají na netu, což mi přijde dost .... No prostě na to nemám slovo. Člověk by si měl Vánoce užít pořádně s rodinou, protože od toho jsou, ať u pečení cukroví, procházce, zpívání koled, hraní deskových her, zdobení stromečku, vyprávění zábavných historek... Existuje tolik věcí, ale někteří lidé skončí tak, že si budou chatovat se svým BFF na Facebooku. LIDI VZPAMATUJTE SE!


(ODKAZ ZDE)

Doufám, že se vám článek líbil a že nejste smutní, že DIY nebylo :(.

Vaše Vivi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Do jaké rubriky, byste chtěli, abychom přidávaly více článků?

Recenze 37.5% (3)
Outfits 12.5% (1)
Tips & Advices 0% (0)
Fashion 25% (2)
Wishlists & Fashionlists 12.5% (1)
Happy Life 12.5% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama