Christmas - Výzdoba mého pokoje

12. prosince 2014 v 20:20 | Ely |  Tips & Advices
Dnešní článek bude o vánoční výzdobě v mém pokoji. Vánoce se nám totiž blíží v neúnosně rychlém tempu a jestli ještě doma žádnou výzdobu nemáte, troufám si říct, že je načase!!!


Musím se přiznat, že má letošní výzdoba je asi největší, co jsem kdy měla. A to když je venku ještě denní světlo, tak to ani moc není poznat, že se jedná o vánoční výzdobu. Jak už ste se v předešlých vánočních článcích mohli dočíst, mám malý odpor k těm přeplácaným vánočním kýčům, takže se má výzdoba odráží i od toho.
Myslím si, že kouzlo vánoční výzdoby, nejen u mě v pokoji, je, když je pořádně vygruntováno - je vytřeno a utřený prach a na ustlané posteli leží vypucovaný milovaný domácí mazlíček, a za 2. když se všechno tradičně blyští, třpytí, svítí a bliká.

Ještě než začnete svůj pokoj parádit, vymyslete si, do jaké barvy (eventuelně - do jakých barev) to všechno budete ladit. Někdo má rád typicky vánoční barvy, jako červená, zelená, atd. .. Mně se líbí, když jsou barvy laděny tak, aby se to do pokoje hodilo.
Já jsem si třeba s výběrem barvy dlouho lámala hlavu, protože mám pokoj vymalován do naprosto letních barev, takže jsem z počátku nevěděla, jakou použít. Nakonec zvítězila nádherná třpytivá zlatá a hrozně se sem hodí.


Teď už si můžete prohlédnout fotky z mého pokojíku. Po celém pokoji jsem si různě položila zlaté hvězdičky a abych nemusela uklízet své oblíbené vázičky s mušlemi, naskládala jsem nejmenší hvězdičky i do nich. Víc třpytu - víc Vánoc... :D


Na nočním stolku mám světýlkoidní zlatý stromeček, který mám většinou celou noc rozsvícený. Musím říct, že to je nádherná podívaná, když si jen tak sednu na postel a všechno tam tak krásně svítí.


Nesvítí mi jen stromeček, ale ozdobila jsem si světýlky i (jak to říct :)))) takový můj oddělovací průchod od relaxační části a pracovní části. Na celé výzdobě to je asi to nejhezčí a nejpůsobivější. Světýlka jsou z Lidlu, takže dobrá cena a ještě to jsou LEDky.
Je to opravdu kouzelné, když po večerech píšu úkoly, nebo články a svítím si jen těmihle světýlky. Najednou se hned cítím víc v pohodě a klidu a samozřejmě se začnu mnohem víc těšit na Vánoce, které jsou za dveřmi.


Světýlka jsem obmotala okolo tyče u stropu a také okolo mé nástěnky. Na nástěnku jsem přišpendlila nápis Let it snow a pověsila dva zlaté sobíky, které jsem si naprosto zamilovala. Jsou prostě boží! <3


Jako poslední jsem dala do velké vázy různé vánoční zlaté ozdobičky, aby nebyla moje deska na skříni jen tak prázdná. No myslím, že se docela povedlo. ;)

Tak co? Přestaňte čučet do počítače a televize a jděte svůj pokoj nablýskat do vánoční pohody! Doufám, že vás článek alespoň trochu inspiroval. Čus!

Ely

Předcházející články z letošní Vánoční Edice:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Do jaké rubriky, byste chtěli, abychom přidávaly více článků?

Recenze 37.5% (3)
Outfits 12.5% (1)
Tips & Advices 0% (0)
Fashion 25% (2)
Wishlists & Fashionlists 12.5% (1)
Happy Life 12.5% (1)

Komentáře

1 jana jana | Web | 14. září 2018 v 11:21 | Reagovat

Krásné vánoční dekorace :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama